Photo Mechanic 6.5560

Strona główna Windows Grafika Przeglądarki graficzne
Pobier​z program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Photo Mechanic to profesjonalny program do przeglądania, katalogowania i porównywania zdjęć z wielu kart pamięci, zanim trafią na dysk lub do programu do edycji.

Photo Mechanic wyróżnia się na tle innych przeglądarek zdjęć możliwością zaawansowanego zarządzania ocenami i metadanymi. Poza tradycyjną przeglądarką informacji EXIF dołączonych do każdego zdjęcia, Photo Mechanic pozwala dodawać także informacje o zleceniu, klientach, prawach autorskich i tym podobne, które przydadzą się w pracy zawodowego fotografa. Po uzupełnieniu informacji można szybko przekazać zdjęcia do programu do obróbki.

Ponadto Photo Mechanic pozwala przeglądać pojedyncze zdjęcia w powiększeniu, obejrzeć histogram i wstępnie wykadrować zdjęcie. Podczas przeglądania kolekcji można włączyć widok porównywania i zobaczyć dwa zdjęcia obok siebie. Oceny można dodawać w postaci gwiazdek i kolorowych etykiet.

Z wersji próbnej Photo Mechanic można korzystać przez 30 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!