Photo Sense 2.0.1

Strona główna iOS Grafika i fotografia Obróbka zdjęć i efekty
Pobierz program
lub zeskanuj:

Photo Sense to prosty edytor zdjęć, który działa automatycznie. Można w nim wybrać poprawki, a następnie nałożyć je na wszystkie załadowane do aplikacji zdjęcia na raz i podejrzeć efekty.

W ustawieniach programu można wybrać schemat poprawek. Do dyspozycji mamy kilka automatycznych mechanizmów poprawiających zdjęcia, a także różne efekty do stylizacji zdjęć. Po załadowaniu zdjęć można zmienić te efekty w każdej chwili. Gdy uzyskamy odpowiedni wygląd zdjęć, można zapisać wszystkie jednocześnie.

Przełączanie między podglądem zdjęcia prezd i po poprawkach jest możliwe po dotknięciu ikonek – rolka z filmem oznacza oryginał, porostokąt zaś zdjęcie poprawione. Satysfakcjonujące wersje zdjęć można zapisać w rolce, wszystkie za jednym dotknięciem.

W aplikacji można dokupić kilka funkcji pozwalających na bardziej precyzyjne poprawianie pojedynczych zdjęć oraz kopiowanie ustawień z jednego zdjęcia do innych.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Photo Sense za darmo poprawi wszystkie zdjęcia za jednym zamachem

8
24.08.2016  •  Anna Rymsza

Właśnie została wydana druga wersja programu Photo Sense dla Maców i aplikacji dla iOS o tej samej nazwie. Są to wygodne narzędzia, pozwalające szybko poprawić dowolną liczbę zdjęć. Nowe wersje pozwalają uzyskać lepsze efekty od poprzednich, dają użytkownikowi nieco więcej kontroli nad automatycznym przetwarzaniem, działają szybciej, mają wygodniejszy interfejs i są po prostu bardziej dopracowane. Dlatego też warto je przetestować. W Photo Sense, zamiast poprawiać każde zdjęcie osobno, możn nałożyć na wszystkie te same poprawki, a potem ewentualnie je dostosować. Program oferuje możliwość…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSprawdź, czy możesz być astronautą. Ten test oblali nawet najlepsi