Photo Story Photo Story

Strona główna Windows Phone Akcesoria
Pobierz program
lub zeskanuj:

Photo Story to aplikacja od Microsoftu przeznaczona dla urządzeń z systemem Windows Phone. Dzięki niej możemy tworzyć widowiskowe historie z danego wydarzenia w oparciu o nasze zdjęcia.

Przygodę z aplikacją rozpoczynamy od długiego poradnika, który tłumaczy nam zasady działania Photo Story. Niestety aplikacja nie posiada polskiej wersji językowej. Po zapoznaniu się z wprowadzeniem, przechodzimy do tworzenia historii. Pierwszym krokiem jest wybór zdjęć. Niestety mogą one pochodzić jedynie z folderu naszego aparatu.

Następnie określamy w jakim stylu chcemy aby była utrzymana tworzona prezentacja oraz jaki rodzaj muzyki jej towarzyszył. To wszystko. Pozostaje nam czekać na efekt końcowy. Gdy będzie zadowalający możemy całość zapisać w pamięci urządzenia, bądź też udostępnić innym. W razie zastrzeżeń istnieje możliwość edycji wygenerowanego przez Photo Story materiału.

Trzeba przyznać, że efekt pracy aplikacji prezentuje się ciekawie. Jeżeli ktoś lubi tworzyć pamiątkowe pokazy ze swoich zdjęć, Photo Story znacząco ułatwia ten proces. Aplikacja jest dostępna za darmo.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!