r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Photo Via 2.5.1

Strona główna iOS Grafika i fotografia Katalogowanie i udostępnianie zdjęć

Photo Via to aplikacja mobilna, która ma usprawnić pracę z usługą ON1 Photo Via. Za jej pomocą przejrzymy udostępnione zdjęcia, oznaczymy je, zmienimy metadane, a nowe informacje zsynchronizujemy z komputerem.

Aby móc skorzystać z Photo Via należy posiadać konto założone z poziomu aplikacji desktopowej. Następnie wybieramy czy chcemy logować się za pomocą danych z Google Plusa czy też chmury Dropbox. Po zalogowaniu otrzymujemy dostęp do oznaczonych wcześniej zdjęć.

To ważne Photo Via nie wyświetla całej naszej galerii, a jedynie prace które oznaczymy jako dostępne także dla aplikacji mobilnej. Mogą to być wybrane foldery jak i tagi tematyczne czy też zakresy dat. Choć wersja dla smartfonów i tabletów nie pozwala na edycję zdjęć może znacząco ułatwić proces ich selekcji.

Aplikacja dostępna jest za darmo, w przyszłości autorzy zapowiadają rozbudowanie jej możliwość, obecnie sprawdzi się głównie jako pomoc w porządkowaniu naszych zbiorów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.