r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

PhotoEQ 10.0

Strona główna Windows Grafika Tworzenie i edycja grafiki rastrowej
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

PhotoEQ to bardzo proste w użyciu i rozbudowane narzędzie do profesjonalnego edytowania i korygowania zdjęć.

Galeria programu

Program oferuje możliwość automatycznej poprawy kolorów, natężenia barw oraz zmianę kontrastu za pomocą jednego kliknięcia. Inteligentny system odpowiedzialny za wykonywanie tych operacji pozwala zaoszczędzić sporo czasu po stronie użytkownika. Dzięki funkcji pracy na warstwach, można dowolnie korygować poszczególne fragmenty edytowanego zdjęcia.

PhotoEQ zawiera opcję pracy w trybie wsadowym, który pozwala na zastosowanie tych samych efektów we wszystkich zdjęciach. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by niektóre efekty czy poprawki nie zostały wprowadzone na wybranych obrazach. Dostępny jest wariant korzystania z automatycznych ustawień, jak i funkcja edytowania zdjęć ręcznie.

Wśród formatów plików obsługiwanych przez PhotoEQ znajdziemy: JPEG ,JPEG2000, TIFF, PSD, PNG, BMP,PGM, PPM i JPEG XR, a także formaty RAW: dng, .crw, .cr2, .mrw, .nef, .raf, .orf, .pef, .srf, .arw. Projekty można zapisywać do JPEG, TIFF, PNG, BMP i PSD.

PhotoEQ idealnie nadaje się dla użytkowników domowych. Łatwy w obsłudze i czytelny interfejs znajdujący się w prawej części ekranu (pozostałą zajmuje okno edycji) zawiera wszystkie niezbędne funkcje pozwalającej na korygowanie zdjęć.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.