PhotoLine PhotoLine 22.50

Strona główna Mac Grafika Tworzenie i edycja grafiki rastrowej
Pobierz program

PhotoLine to rozbudowany edytor graficzny, w którym znajdziemy bogatą paletę narzędzi i filtrów oraz możliwość otwierania i zapisywania obrazów w niemal dowolnym formacie.

Interfejs programu przypomina GIMP-a i także jest podzielony na kilka palet. Program możne pracować na warstwach i kanałach, a przy tym ma dobrą obsługę kształtów wektorowych. Są tu także zaawansowane narzędzia zaznaczania, zniekształcania i przeznaczone do retuszu. Podobnie jak inne zaawansowane programy graficzne, PhotoLine pozwala na nagrywanie i odtwarzanie akcji.

Lista obsługiwanych formatów jest bardzo długa. Poza najpopularniejszymi, ja JPG, PNG, TIFF czy GIF (także animowany) program może zapisywać pliki w formatach PDF, BMP, WebP, ANI, CUR, ICO, DDS, ICNS, IMG, PCX, TGA, EXR, HDR, WAP czy XBM. Obrazy wektorowe można zapisywać jako SVG, GEM, HPGL, Calamus i DXF. Z PhotoLine można także wyeksportować animację SWF i MOV.

PhotoLine może otwierać i zapisywać pliki PSD Photoshopa, ale ich obsługa nie jest kompletna i należy mieć to na uwadze.

Pełna wersja programu kosztuje 60 dolarów. Pobraną wersję próbną można testować przez 30 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!