PhotoPerfect Express

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

PhotoPerfect Express to prosta aplikacja do automatycznego korygowania niedoskonałości zdjęć cyfrowych, powstałych w wyniku błędnego doboru poszczególnych parametrów pracy aparatu lub fotografowania w nieodpowiednich warunkach.

Program kierowany jest głównie do fotoamatorów, którzy chcą łatwo i szybko dokonać optymalizacji zdjęć - tj. korekty jasności, nasycenia, balansu bieli, kolorów itp. Oferuje on 5 gotowych szablonów (brak możliwości ręcznej zmiany jakichkolwiek ustawień): RGBMax, YMax, Xe847, i2e i Perfectly Clear. Dwa ostatnie w wersji darmowej nakładają na fotografie znaki wodne. Wciśnięcie klawisza 'a' podczas pracy powoduje, że na ekranie wyświetlany będzie podgląd zdjęć ze wszystkimi dostępnymi metodami optymalizacji.

PhotoPerfect Express nie wspiera wsadowego przetwarzania folderów z grafiką, każde zdjęcie musi zostać ręcznie wczytane przez użytkownika.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!