PhotoScissors PhotoScissors 6.1

Strona główna Mac Grafika Akcesoria graficzne
Pobierz program

PhotoScissors to proste narzędzie do usuwania tła ze zdjęć. Z jego pomocą w kilka kliknięć podmienimy tło innym zdjęciem bądź grafiką.

Aplikacja ma bardzo prosty w obsłudze interfejs, który jest przyjazny nawet dla niedoświadczonych użytkowników. Aby pozbyć się tła, wystarczy zielonym markerem zakreślić obiekt, który ma pozostać na zdjęciu, zaś czerwonym tło, które chcielibyśmy usunąć. Precyzyjność tej operacji można zwiększyć dopasowując grubość markera. Nie ma potrzeby zaznaczania całego obiektu – wystarczy fragment. W przypadku pomyłki można użyć gumki lub polecenia cofania. Jeśli okaże się, że efekt obróbki jest niezadowalający, w każdej chwili mamy możliwość naniesienia poprawek. Tło możemy pozostawić przeźroczyste, ustawić jednolity kolor lub podmienić je wykorzystując inne zdjęcie czy też grafikę.

Program bezpłatnie dostępny jest w wersji demo, która nie pozwala na zapisanie obrobionego zdjęcia. W pełnej wersji efekty naszej pracy możemy zapisać do formatu jpg lub png z obsługą przeźroczystości. Zakup pełnej wersji możliwy jest na stronie dewelopera lub w sklepie Mac App Store.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!