PhotoStitcher 2.1.2

Strona główna Mac Grafika Tworzenie panoram
Pobierz program

PhotoStitcher to program graficzny, dzięki któremu stworzymy zdjęcie panoramiczne poprzez automatyczne złączenie trzech osobnych fotografii. Nie musisz zatem dysponować szerokokątnym obiektywem, by pokazać piękno danego miejsca na szerokim obrazie – wystarczy zwykły aparat.

Narzędzie jest niezwykle proste w użyciu i nie wymaga żadnej wiedzy specjalistycznej oraz profesjonalnych umiejętności – wystarczy wybrać zdjęcia i kliknąć "stich", by połączyć je w jedno. PhotoStitcher bez problemu radzi sobie z łączeniem nakładających się zdjęć zapisanych w różnych rozdzielczościach, zrobionych pod różnym kątem, a nawet w innej perspektywie, przygotowując w szybkim tempie przykuwające wzrok fotografie panoramiczne.

PhotoStitcher połączy kilka zdjęć w jedno, niezależnie od tego, co się na nich znajdzie – mogą to być przepiękne krajobrazy (np. morze, góry), monumentalne kościoły czy też inne miejsca, które udało się nam uwiecznić na zdjęciu np. w trakcie wycieczki. Musisz jedynie upewnić się, że każde ze zdjęć, z których zamierzasz stworzyć panoramę, pokrywa się z kolejnym w 30-50 procentach.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!