PhotoView 1.4.0.0

Strona główna Windows Grafika Przeglądarki graficzne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

PhotoView to bezpłatna i bardzo lekka przeglądarka zdjęć, obsługująca wiele formatów, wliczając oczywiście te najpopularniejsze. Program nie wymaga instalacji, wystarczy go wypakować z archiwum ZIP i jest zupełnie darmowy do użytku domowego i komercyjnego.

Nieco nietypowe jest okno aplikacji, podzielone na kilka sekcji, wyświetlających nie tylko aktualnie wybrane zdjęcie, ale również miniaturki innych fotografii znajdujących się w danym folderze oraz histogram, skrótowe informacje na temat zdjęcia (wymiary, metadane takie jak data wykonania, czas ekspozycji i wiele innych) oraz ustawienia lupy. Ta ostatnia pozwala na swobodne analizowanie w powiększeniu fragmentów grafiki, a zmiana jej parametrów ma efekt natychmiastowy.

Program obsługuje wiele formatów, wśród których można wymienić obrazki zapisane jako TIFF, JPEG, PSD, PNG, ICO, GIF, a nawet rzadziej spotykane takie jak FAX, RGB, PPM, PCD, CEL i nie tylko. Program może i nie posiada wielu zaawansowanych efektów, ale nadrabia to prostotą obsługi, lekkością i szybkością działania. Plusem jest również polska wersja językowa dostępna z menu 'Language'.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!