reklama

Photobie

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Photobie to darmowy (do zastosowań domowych) i prosty w obsłudze program graficzny wykorzystywany do obróbki zdjęć cyfrowych, który oferuje całkiem spore możliwość edycji.

Poza elementarnymi funkcjami i narzędziami oferuje cały szereg dodatkowych opcji. Wśród nich wymienić należy możliwość tworzenia i obróbki zrzutów ekranowych, zmiany podstawowych właściwości grafiki (rozmiar, obrót o zadany kąt itp.), ale także bardziej zaawansowane, jak np. mechanizm warstw z funkcją duplikowania i wyboru trybu krycia, masek, pędzli i innych. Co ciekawe Photobie wspiera filtry popularnego Photoshopa (format .8BF). Pozwala także otwierać projekty utworzone za pomocą tego programu (pliki PSD), jednak nie rozpoznaje i nie wyświetla poszczególnych warstw.

Dodatkowo narzędzie oferuje również możliwość tworzenia animacji GIF. Dobrze radzi sobie z obsługą grafiki w najpopularniejszych formatach BMP, ICO, GIF, JPG, PNG, TIF, PSD oraz własnym POB, umożliwiając również zapis edytowanych zdjęć itp. do postaci plików PDF. Wadą Photobie jest niezbyt dopracowany interfejs graficzny.

Uwaga!

  1. Program wymaga zainstalowanych w systemie bibliotek .NET Framework w wersji 2.0 lub nowszej. Najnowszą wersję .NET Framework można pobrać w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Biblioteki i inne dodatki (patrz: Programy powiązane).
© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #6 18.11.2010 16:01

czy to jest za darmo?

  #5 11.11.2010 20:28

@DiamondBack
W Photobie jest obsługa warstw i wtyczek Photoshopa, czego nie ma w zwykłym PhotoFiltre, ale to wszystko jest w PhotoFiltre Studio

  #4 11.11.2010 16:57

Co to są elementarne funkcje i narzędzia?

  #3 11.11.2010 15:59

Nawet Nawet ale weźcie dajcie lepsze

DiamondBack   13 #2 11.11.2010 12:47

Jak ma się ten program do Photo Filtre'a?

  #1 25.09.2010 09:30

fajny

reklama