Photom Photom

Strona główna Windows Phone Multimedia
Pobierz program
lub zeskanuj:

Photom to przydatna aplikacja do tworzenia kolaży ze zdjęć, które dodatkowo możemy ubarwiać filtrami, tekstem oraz ramkami.

Tworząc kolaż, w pierwszym kroku wybierzemy układ zdjęć. W aplikacji znajdziemy sporo opcji zarówno pionowych, jak też poziomych dla rozmieszczenia zdjęć. Po dokonaniu wyboru, przyjdzie czas na dodanie zdjęć, a możemy to zrobić korzystając z aparatu fotograficznego lub z galerii fotografii w urządzeniu. Każde ze zdjęć możemy edytować oddzielnie, dodając do nich tekst, ramkę, a także poprawić niektóre parametry (np. jasność lub natężenie intensywności kolorów). Na zakończenie pracy z kolażem będziemy mogli jeszcze oprawić go w ramkę, w dowolnym kolorze. Po wszystkim kolaż będzie gotowy do zapisania lub udostępnienia np. na Facebooku, Twitterze lub Tumblrze, a program pozwala szybko i wygodnie opublikować zdjęcie w wybranej przez nas sieci społecznościowej.

W wersji bezpłatnej aplikacja nanosi znak wodny na każdy stworzony przy jej użyciu kolaż. Aby się go pozbyć, należy zapłacić jednorazowo ok. 4 zł.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!