r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Photomatix Pro 5.1 ze specjalnymi ustawieniami dla architektury

Strona główna AktualnościOPROGRAMOWANIE

W naszej bazie programów znajdziecie już wersję 5.1 programu Photomatix Pro, przeznaczonego do składania obrazów HDR, dostępnego dla systemów Windows, OS X i jako wtyczka do programu Adobe Lightroom.

W wersji 5.1 programu dodana została możliwość otwierania RAW-ów z najnowszych aparatów fotograficznych, jak Nikon D7200, Canon G7X, EOS M3 i 750D/760D (T6i/T6s). Ponadto w tej wersji programu można dodawać ustawienia predefiniowane jako ulubione, klikając „gwiazdkę” koło miniatury. Można oczywiście przełączyć widok listy tak, aby widoczne były tylko ulubione ustawienia.

Ponadto dedykowany architekturze mechanizm Fusion/Real-Estate został nazwany Fusion/Interior i zyskał ustawienia jasności. Pojawiła się także specjalna kategoria ustawień dla zdjęć architektury. Po zapisaniu zdjęcia nazwa wykorzystanej metody składania zostanie dopisana do nazwy pliku, co można oczywiście zmienić w ustawieniach.

r   e   k   l   a   m   a

Przy przetwarzaniu wsadowym można skorzystać z podstawowego mechanizmu automatycznego usuwania śladów po poruszających się obiektach.

Wersje demonstracyjną programu Photomatix Pro, która zostawia znak wodny na obrazach, można pobrać z naszej bazy programów dla systemów OS X i Windows.

© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.