r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Photoshop Lightroom 1.3

Strona główna Aktualności

Obok aktualizacji Photoshop CS3 10.0.1 firma Adobe przygotowała również nową wersję aplikacji Photoshop Lightroom 1.3.

Adobe Photoshop Lightroom jest programem adresowanym do profesjonalnych fotografów, pozwalającym na łatwe importowanie zdjęć z kamer cyfrowych, edycję, selekcjonowanie i szybkie tworzenie przejrzystych zestawień katalogów zawierających setki, a nawet tysiące zdjęć. Interfejs jest w pełni konfigurowalny i pozwala na dużą swobodę w zmianach ustawień, dzięki czemu praca ze zdjęciami może stać się dużo łatwiejsza.

Dzięki Adobe Lightroom fotograf jest w stanie porównywać fotografie korzystając ze zbliżeń, co często jest przydatne w porównywaniu detali, a w profesjonalnej fotografii jest wręcz codziennością. Prócz tego aplikacja pozwoli na "dostrojenie" zdjęć z zachowaniem wysokiej jakości bez utraty jakże ważnych szczegółów. Adobe Lightroom jest zoptymalizowaną aplikacją bez wygórowanych wymagań, co pozwoli na jej wykorzystanie w systemach przenośnych, coraz częściej towarzyszących profesjonalnym fotografom w podróżach.

Photoshop Lightroom 1.3 przynosi ze sobą wsparcie dla najnowszego systemu Mac OS X 10.5 oraz obsługę nowych kamer w tym Canon 1Ds Mark III, Nikon D3, Nikon D300 i Olympus E-3. Programiści firmy Adobe przygotowali również kilka poprawek związanych z procesem importowania i eksportowania fotografii, dodali obsługę formatu Canon sRAW i Fuji compressed RAF. Deweloperów ucieszy z pewnością udostępnienie SDK pozwalającego na pisanie wtyczek. Więcej informacji na ten temat można uzyskać w Adobe Labs.

Najnowszą wersję aplikacji Photoshop Lightroom 1.3 można pobrać z naszego działu PROGRAMY -> Grafika -> Katalogowanie i obróbka zdjęć

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.