Photoshop i Premiere Elements 7 do pobrania

Strona główna Aktualności

O autorze

Firma Adobe udostępniła wersje testowe najnowszych produktów z rodziny Elements: Adobe Photoshop Elements 7 i Adobe Premiere Elements 7, potężnych, a jednocześnie prostych (w stosunku do droższych odsłon profesjonalnych) w obsłudze narzędzi do obróbki cyfrowych obrazów, jak również plików audio oraz wideo.

Kolejne edycje to oczywiście wiele nowych możliwości. Postawiono na szybkość i łatwość tworzenia multimedialnych pokazów slajdów, pojawiły się również atrakcyjne szablony do prezentacji zdjęć. W stosunku do poprzedniej wersji "małego" Photoshopa ułatwiona została praca z filtrami oraz maskami. Wprowadzono narzędzie oczyszczania kadru - dysponując kilkoma zdjęciami tego samego obiektu, ale każdym z niechcianymi elementami (np. przechodniami) można szybko otrzymać jeden obraz, na którym widnieć będzie dokładnie to, co zamierzaliśmy ująć. Dzięki nowej wersji Premiere można również bezboleśnie można połączyć elementy z różnych naszych filmów, np. wmontowując osoby uchwycone na jednolitym tle w nakręcone zupełnie osobno otoczenie, trochę na wzór zastosowań używanych w Hollywood. To tylko wybrane funkcji - nowości jest dużo więcej.

Cena detaliczna pakietu Adobe Photoshop Elements 7 & Adobe Premiere Elements 7 dla Windows wynosi ok. 450 zł. Programy Photoshop Elements 7 i Premiere Elements 7 dla systemu Windows są dostępne także oddzielnie. Cena detaliczna każdego z nich wynosi ok. 300 zł.

Wersje testowe najnowszych aplikacji z rodziny Elements pobrać można na łamach vortalu. Photoshop Elements 7 dostepny jest w dziale: PROGRAMY -> Grafika -> Tworzenie i edycja grafiki rastrowej, Premiere Elements 7 pobrać można w w dziale: PROGRAMY -> Grafika -> Tworzenie i edycja filmów

© dobreprogramy