r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Photosynth zdobywa nagrodę Popular Mechanics

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Photosynth znalazł się na liście dziesięciu gadżetów nagrodzonych w prestiżowym plebiscycie 2008 Breakthrough Awards prowadzonym przez magazyn Popular Mechanics. Przypomnijmy, że Photosynth to udostępniania bezpłatnie przez Microsoft aplikacja on-line, która na podstawie już kilkunastu zdjęć potrafi wygenerować trójwymiarową scenę z fotografowanymi obiektami. Taką scenę można później wirtualnie zwiedzać. Pełną listę zwycięzców plebiscytu można znaleźć na stronach Popular Mechanics, warto jednak zauważyć, że Photosynth jest jednym z dwóch "niematerialnych" laureatów i jedynym, który dostępny jest na rynku bezpłatnie.

Przypomnijmy przy tej okazji, że w vortalu dobreprogramy trwa podwójny konkurs Windows Live, w którym jedno z zadań polega właśnie na przygotowaniu najciekawszej i najlepiej odwzorowanej sceny w aplikacji Photosynth. Na zwycięzców naszego konkursu czekają dwa notebooki HP Pavilion tx2550ew z funkcjonalnością Tablet PC, a także inne nagrody. Zachęcamy do spróbowania swoich sił - więcej szczegółowych informacji można znaleźć na stronie konkursowej.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.