r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Piano Tiles 2 (Don't Tap...2)

Strona główna Android Gry Zręcznościowe

Piano Tiles 2 (Don't Tap...2) to bardzo ciekawa gra na urządzenia z Androidem, która powinna spodobać się miłośnikom muzyki, jak też fanom „zręcznościówek”.

W grze mamy za zadanie podążać za brzmiącą muzyką i klikać w widoczne na ekranie czarne klawisze wraz z rytmem piosenki. Im dłużej nadążamy, tym więcej punktów uzbieramy, a dzięki temu zyskamy dostęp do kolejnych utworów (np. świątecznej melodii „Jingle Bells”), które na początku rozgrywki są zablokowane. Nie jest to sztuka łatwa, bo im dłużej słyszymy daną piosenkę, tym szybciej na ekranie pojawiają się klawisze i coraz trudniej za nimi nadążyć. A gdy naciśniemy w inne miejsce ekranu, wtedy przegramy i próbę trzeba będzie zaczynać od nowa. Można też zalogować się za pomocą konta Facebooka i rywalizować ze znajomymi.

r   e   k   l   a   m   a

W 2015 r. Piano Tiles 2 (Don't Tap...2) uznano za jedną z najciekawszych aplikacji w sklepie Google Play. Dotychczas pobrało ją miliony użytkowników, a wielu chwali za pomysł na rozrywkę i jakość wykonania. Po testach gry przyznajemy: to aplikacja warta uwagi i dostarczająca mnóstwo frajdy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 09.03.2017 18:04

Ta gra jest super!!!!??

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.