PicPerk 7.0

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

PicPerk to jedna z nielicznych, bezpłatnych przeglądarek plików graficznych pozwalająca również na wykorzystanie komercyjne.

Program obsługuje właściwe wszystkie popularne formaty graficzne w tym pliki JPEG, GIF, TIFF, BMP, PCX, WMF czy TGA. PicPerk poza opcją podglądu pojedynczego pliku został wyposażony dodatkowo w moduł podglądu i edycji całych katalogów. Obok tak podstawowych funkcji jak konwersja, kopiowanie, przenoszenie, usuwanie, drukowanie grafik PicPerk oferuje także opcję podglądu w trybie pełnoekranowym, funkcję powiększenia i ponad 33 efekty, które można zastosować na obrazach (zmiana rozmiaru, usuwanie efektu czerwonych oczu, wyostrzanie, zamazanie, tworzenie czarno-białych zdjęć itp.).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #7 10.11.2012 11:23

Byłoby wszystko o.k., gdyby uparcie nie zmieniał mi tła pulpitu. Nie za bardzo znam angielski, ale zmiana tła następuje jakby samoistnie. Taka opcja powinna być gdzieś zagrzebana a nie wyskakująca jak diabeł z pudełka przy okazji. Rozstałam się z programem na następny dzień, jak po odpaleniu komputera okazało się, że moja tapeta z pulpitu zniknęła i zastąpiło ją cieniowane tło w pomarańczowej barwie.

  #6 17.06.2011 17:05

Czy można zapisać powiększenie zdjęcia w tym programie i jak to zrobić?

  #5 09.03.2011 14:05

DOt. PICPERK. Nie działa przeglądanie zdjęć za pomocą kursorów, spacji czy innego klawisza. Nie działa zoom z rolki tylko z ikon. TO co wyżej wymieniłem powinno być standardem a w tym programie nie jest. Nie polecam.

  #4 23.02.2011 12:11

Brak opcji wklej.
Jak się zrobi screen z pulpitu, nie można go wkleić.

Kadrowanie jest ale z poziomu menu, nie można ustawić skrótu klawiszowego, czyli kolejny minus bo wydłuża to czas obróbki zdjęcia.


  #3 23.11.2008 13:33

@darksite qbap chciał Ci zwrócić uwagę ,że ten program możesz uzywać w firmie a irfan już nie (przynajmniej za darmo )

  #2 17.09.2008 10:03

No nie wiem testowalem i nie wiedzę tu niczego oryginalnego, co do opisu to ok można go używać za free komercyjnie i to chyba tyle.

Nie mowie że jest zły, duży plus to to że full darmowy. Ale znam lepsze i ciekawsze opensourcowe programy, wiec też z mozliwością używania komercyjnie.

Kujawiak Viewer (obsługa ZIPów) czy GQview dla Windowsa

  #1 16.09.2008 14:59

Obsługuje archiwa ZIP, może dodalibyscie wreszcie przegladarke ktora wnosi cos nowego?
Tak jak Quivi, które juz kilka razy polecalem, a które nie ma u was uznania.
Teraz kolejny soft który robi to samo co irfan czy xn :(

------------
Jest pewna znacząca różnica, której jak widać nie masz ochoty nawet dostrzec. Radze przeczytać uważnie opis programu.

Pozdrawiam
qbap