PicaJet Free 2.6.5.696

Strona główna Windows Grafika Katalogowanie i obróbka zdjęć
Pobier​z program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

PicaJet w wersji Free jest darmowym, szybkim i efektywnym programem przeznaczonym do zarządzania zasobami multimedialnymi.

Aplikacja posiada szereg przydatnych opcji takich jak pokazywanie miniatur zdjęć, tworzenie kategorii, wysyłanie ulubionych fotografii znajomym za pomocą poczty elektronicznej, edycję galerii w tym usuwanie efektów czerwonych oczu, dodawanie napisów, obracanie grafiki, optymalizacja wielkości i znacznie więcej. Odpowiednio przygotowana grafikę PicaJet pozwala nagrać na płytę CD/DVD. Program potrafi również dostarczać szereg informacji na temat zdjęć (wielkość, data utworzenia, nazwa aparatu jakim fotka została zrobiona itp.).

Dodatkowo fotografie można oceniać w skali od 1 do 5 w celu selekcji najlepszych zdjęć. Nie sposób jest wymienić pełna funkcjonalność tej aplikacji w kilku zdaniach.

Obsługiwane formaty plików:

. TIFF (TIF;TIFF;FAX;G3N;G3F;XIF)
. GIF (GIF)
. JPEG (JPG;JPEG;JPE;JIF)
. PCX (PCX)
. BMP (BMP;DIB;RLE)
. ICO (ICO)
. CUR (CUR)
. PNG (PNG)
. WMF (WMF)
. EMF (EMF)
. TGA (TGA;TARGA;VDA;ICB;VST;PIX)
. PXM (PXM;PPM;PGM;PBM)
. PSD (PSD;PDD)
. FAX (FAX)
. PCD (PCD)
. CUT (CUT)
. AVI (AVI)
. JPEG2000 (JP2; J2K)
. Quick Time (QT;MOV)
. MPEG (MPEG;MPG;M1V;MP2;MPA;MPE)
. Windows Video (WMV;ASF)
. MPEG-2 (M2V)
. MPEG-4 (MP4)
. Adobe DNG
. RAW (CRW;CR2;DNG;NEF;RAW;RAF;X3F;ORF;SRF;MRW;DCR;BAY;PEF;TIFF;TIF)

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!