r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Picasa Web Albums oficjalnie

Strona główna Aktualności

Kolejna usługa Google wychodzi z fazy testów beta i jednocześnie zyskuje rozszerzoną funkcjonalność. Tym razem jest to usługa Picasa Web Albums pozwalająca na tworzenie własnych internetowych albumów ze zdjęciami.

Picasa Web Albums zostało udostępnione do testów w czerwcu tego roku, od teraz korzystania z niego wystarczy posiadać darmowe konto Google (można wykorzystać konto używane do logowania się do poczty GMail). Do dyspozycji użytkowników dostępne jest 250 MB miejsca za darmo, możliwość płatnego rozszerzenia do 6 GB mają aktualnie tylko mieszkańcy USA.

Równocześnie z wyjściem z fazy beta usługa została rozszerzona o mailowe powiadomienia o nowych zdjęciach i możliwość dodawania zdjęć do profilu na MySpace. Picasa Web Albums dostępna jest na stronach Google.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.