PicoTorrent PicoTorrent 0.24.0

Strona główna Windows Internet i komunikacja Bezpośrednia wymiana plików
Pob​ierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

PicoTorrent to narzędzie przeznaczone do bezpośredniej wymiany plików przy użyciu protokołu BitTorrent, które kierowane jest do użytkowników ceniących proste i wygodne rozwiązania.

Decydując się na korzystanie z tego programu próżno w nim szukać zaawansowanych opcji i wodotrysków. Kierowany on jest do mniej wymagających odbiorców, którzy ponad duże możliwości oczekują niezawodności oraz znikomego zapotrzebowania na zasoby systemowe. PicoTorrent umożliwia m.in. wygodne pobieranie danych, ściąganie wielu plików jednocześnie, wstrzymywanie i wznawianie pobierania czy też limitowanie transferu przychodzącego i wychodzącego.

PicoTorrent udostępniony został w standardowej formie oraz edycji przenośnej (portable), która nie wymaga instalacji i gotowa jest do użycia tuż po pobraniu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!