r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Pierwiastki 1.0.0.0

Strona główna Windows Phone Edukacja i nauka

Prosta aplikacja będąca pomocą przy nauce z chemii. Zawiera w sobie tablice Mendelejewa wraz z opisem pierwiastków. Niestety, nie mamy co liczyć na bardziej zaawansowane opcje.

Galeria programu

Ekran główny stanowi widok tablicy. Nie możemy go ani pomniejszać, ani powiększać jedynie przesuwać w celu odnalezienia konkretnego pierwiastka. U góry po środku znajdziemy także legendę. Po wybraniu konkretnego pierwiastka otrzymujemy jego szczegółowy opis.

Znajdziemy w nim podstawowe dane, takie jak symbolu pierwiastka, liczba atomowa, masa, grupa czy też stan skupienia. Danych tych nie możemy kopiować ani edytować. Całość prezentuje się ładnie, choć nawigację utrudnia brak klasycznego wyszukiwania oraz listy z nazwami pierwiastków. Aplikacja dostępna jest za darmo i nie zawiera reklam.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.