r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Pierwsi zwycięzcy w konkursie dobrychprogramów i Intela

Strona główna Aktualności

Dzisiaj dopiero pierwszy dzień konkursu, nadal nie padło jeszcze pierwsze pytanie, a my już przyznajemy nagrody. Wylosowaliśmy 15 użytkowników, którzy zgodnie z zapowiedzią otrzymają koszulkę serwisu dobreprogramy za szybkie uzupełnienie danych na stronie konkursowej.

Przypomnijmy, na czym polegał ten dodatkowy minikonkurs ogłoszony kilka dni temu. Na stronie konkursowej organizowanej przez nas i Intela zabawy konieczne jest uzupełnienie danych adresowych. By wziąć udział w konkursie nie trzeba wypełniać formularza od razu, można to zrobić nawet po udzieleniu pierwszej odpowiedzi. Niemniej aby zachęcić Was do szybkiej rejestracji jeszcze przed pierwszym zapaleniem się diody ogłosiliśmy, że 15 osób, które uzupełnią dane przed 1 października otrzyma koszulkę firmową serwisu dobreprogramy. Dzisiaj start konkursu, a więc zgodnie z obietnicą wylosowaliśmy zwycięzców.

Pierwszymi szczęśliwymi zwycięzcami w konkursie dobrychprogramów i Intela są użytkownicy o nickach: 0RaFiK0, adamwojtaszczyk, andi123, bigstar90, Czix, dankol, DarkPeter, flaszer, gudaja, japycz1, linkfan, methyl, stojak, witwoj77, zeyomir. Każdy otrzymuje od nas bezcenną ;-) koszulkę z logo naszego serwisu w wybranym rozmiarze (S, M, L, XL, XXL). Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo celem potwierdzenia danych do wysyłki i wyboru rozmiaru. Wygrana koszulka absolutnie nie eliminuje możliwości dalszego udziału w konkursie i nie zmniejsza szansy wygrywania kolejnych nagród! Jest to tylko nasze małe podziękowanie, poza głównym konkursem, za Wasze zaangażowanie w akcję.

r   e   k   l   a   m   a

Tymczasem pierwszy dzień konkursu trwa nadal. Kiedy pojawi się pytanie? Dioda póki co ani błyśnie - ale w końcu musi nadejść ten moment... Bądźcie czujni! :-)

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.