r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Pierwsza aplikacja od Apple dla Androida już dostępna. Pomoże w przejściu na iOS

Strona główna AktualnościOPROGRAMOWANIE

Apple w przeciwieństwie do takich firm jak Google czy też Microsoft niezbyt chętnie wydaje swoje aplikacje na konkurencyjne systemy mobilne. Powoli ulega to jednak zmianie. W drodze jest zapowiedziana Apple Music dla Androida, a teraz do Google Play trafiła aplikacja, której zadaniem jest pomoc w migracji na urządzenia z iOS.

Za pomocą Move to iOS (Przejdź do iOS) przeniesiemy pomiędzy systemami takie dane jak: kontakty, wiadomości sms, zdjęcia i filmy z kamery, zakładki internetowe, konta pocztowe oraz kalendarze. Proces jest możliwy tylko podczas konfigurowania urządzenia z iOS, co nie jest w jasny sposób wytłumaczone w opisie jak i samej aplikacji. Do znanych już opcji założenia nowego konta oraz zalogowania na obecne dołączyła opcja przeniesienia danych z Androida.

Kolejnym krokiem jest sparowanie urządzeń poprzez przepisanie odpowiedniego kodu. Niestety nie mamy możliwości wyboru jakie dane chcemy przesłać, możemy jedynie zgodzić się na wspomniany wyżej pakiet. O postępach w przenoszeniu jesteśmy na bieżąco informowani. Nie przebiega ono równolegle na obu urządzeniach. Gdy proces dobiegnie końca Apple doradzi nam co zrobić z obecnym urządzeniem z Androidem.

r   e   k   l   a   m   a

Aplikacja w kilka godzin po premierze zdążyła zebrać wiele negatywnych opinii i ocen, a jej średnia to obecnie 1,8. Spora część komentarzy dotyczy jednak samej idei przejścia na iOS, a nie działania Move to iOS. Aplikację znajdziecie w naszej bazie oprogramowania, dostępna jest za darmo.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.