Pierwsza beta Office 14 na początku 2008 roku?

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Z postu na blogu jednego z pracowników Microsoftu zajmującego stanowisko IT Pro Evangelist można wyczytać, co będzie jedną z najważniejszych nowości w nadchodzącym wydaniu pakietu Office oznaczonego póki co kodową nazwą "14". Mowa o Master Data Management - technologii umożliwiającej zarządzanie wspólnymi odwołaniami do danych na przestrzeni wielu rozproszonych systemów IT. Wiąże się to z przejęciem przez Microsoft firmy dostarczającej rozwiązania MDM - Stratature. Najprawdopodobniej technologia ta będzie wydana w postaci komponentu do usług Sharepoint.

Bety pakietu Office 14 - Community Technology Preview - można spodziewać się w pierwszym kwartale 2008 roku. Otrzymają ją wybrani klienci i testerzy. Dotychczas firma niechętnie dzieliła się informacjami o nowej wersji Office. Wcześniej wypłynęła jeszcze informacja mówiąca, że Office 14 zadebiutuje w pierwszej połowie 2009 roku.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNagranie kochane przez miliony. Włączają je w jednym celu