Pierwsza z paczek DLC Headhunter dla Borderlands 2 pojawi się 22 października

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Gearbox Software na chwilę obecną dało sobie spokój z większymi rozszerzeniami dla gry Borderlands 2, ale to nie znaczy, że zaprzestaje rozwijania tytułu, który wiele miesięcy od premiery wciąż cieszy się olbrzymim zainteresowaniem. Z jednej strony do sklepów poleciała poszerzona edycja GOTY produktu, a z drugiej na 22 paździrnika zapowiedziano TK Baha's Bloody Harvest, czyli pierwsze DLC z serii Headhunter.

Ogólnie w najbliższej przyszłości dokupić sobie można będzie dodatkowe pakiety misji, po których przejściu i pokonaniu bossa zostanie nam jego głowa do użycia z postacią. Premierowy zestaw kosztować ma niecałe 3 euro i zaoferuje wybijanie przeciwników w klimatach halloween, z mrokiem, księżycem i dyniami w tle. Zombie T.K. Baha, czyli postać, którą gracze powinni pamiętać z pierwszego Borderlands, też się tutaj przewinie.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNetflix mówi, że ma czyste ręce. Nie zbieramy o was danych