r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Pierwsze DLC do Fallouta 4 tuż za rogiem. Automatron pozwoli budować roboty

Strona główna AktualnościROZRYWKA

W przyszłym tygodniu będzie miało premierę pierwsze DLC do Fallouta 4 zatytułowane Automatron. Dotychczas było wiadomo niewiele, jednak opublikowany właśnie zwiastun wyjaśnił całkiem wiele: gracz zyska możliwości konstruowania wszelkiej maści robotów i wykorzystywania ich w walce przeciw innym.

Fabularnie nowe DLC będzie skupiało się na walce głównego bohatera z enigmatycznym antagonistą, Mechanikiem. Aby ta była równa, gracz otrzyma możliwości budowania robotów, wszystko to będzie odbywać się w warsztacie pozwalającym na zaawansowane modyfikacje.

Głównym surowcem będą oczywiście obiekty odnalezione podczas eksploracji: niech o spektrum możliwości świadczą zróżnicowane napędy (możliwe będzie nawet skonstruowanie robota poruszającego się po torach) czy fakt, że na zwiastunie widoczny jest robot, którego głowę stanowi… głowa pluszowego misia.

r   e   k   l   a   m   a

Można zakładać, że głównym elementem robotów będą części zebrane po pojedynkach wygranych z cyborgami Mechanika. Pozwoli to na rozbudowę, która ma poskutkować przede wszystkim zwiększoną siłą rażenia: możliwe będzie wyposażenie robotów w broń białą, miotacze ognia piły mechaniczne. Z dużą pewnością część z nich będzie mogła zostać wykorzystana także przez samego gracza.

Premiera Fallout 4: Automatron na pecety i konsole PlayStation 4 i Xbox One odbędzie się 22 marca. Cena dodatku ma wynieść niecałe 10 dolarów. Dla graczy, którzy nabyli Fallout 4 Season Pass, pierwsze DLC będzie dostępne za darmo. Twórcy poinformowali również o kolejnych DLC: w kwietniu otrzymamy Wasteland Workshop, natomiast w maju zostanie wydany Far Harbor.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.