r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Pierwsze kraje dostały wreszcie dedykowaną aplikację Twitch.tv na PS4

Strona główna AktualnościROZRYWKA

W imię spopularyzowania Twitch.tv na konsolach, a w druga stronę również PS4 Sony, najnowsza propozycja sprzętowa umożliwiać miała łatwe przesyłanie materiałów z gier do znanego serwisu. Co prawda pewne jego funkcje faktycznie zintegrowano z systemem PlayStation, ale fani padów czekali na dedykowaną aplikację, oferującą opcje znane z komputerowego oblicza obsługi witryny. W niektórych krajach się jej doczekali.

Bezpłatne Twitch App pojawiło się w PlayStation Store m.in. w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Argentynie, Brazylii czy w Panamie, ale próżno wyglądać aplikacji w Polsce. Jeszcze jej nie dostaliśmy, chociaż ma to nastąpić całkiem niebawem. Wtedy będą cieszyć się z pełni funkcjonalności nie tylko, jeżeli o nadawanie filmików chodzi, lecz również przeglądanie materiałów stworzonych przez innych czy w temacie komunikacji z producentami i to niekoniecznie też siedzącymi wyłącznie na PS4. Co ważne, swoją wersję oprogramowania dostać mają wkrótce także PlayStation 3 oraz Vita (a po znajomości też skrzyneczka PSTV).

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.