Pierwsze narzędzia edycji do GTA Online w tym tygodniu

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Rockstar od dawna zapowiadał narzędzia do edycji GTA Online dla graczy i pierwsze z nich (w becie) mamy ujrzeć jeszcze w tym tygodniu — jeśli wszystko pójdzie po myśli twórców, być może nawet już jutro. Na początek będziemy mogli pobawić się z mieszaniem w zasadach trybów wzajemnego wybijania się i wyścigów. Swoimi wariacjami na ten temat podzielimy się z innymi, pościągamy także cudze propozycje.

Producenci obiecują na bieżąco przeglądać misje użytkowników i te fajniejsze oznaczać w odpowiedni sposób, żeby społeczność mogła je docenić. Do zabawy potrzebne będzie konto Rockstar Social Club. W grudniu również mamy dostać gangsterskie walki o dobytek (odmiany zdobywania flagi), a w przyszłym roku wreszcie prawdziwe wielkie skoki na kasę, takie jak planowaliśmy w kampanii, plus... fabularne rozszerzenie Grand Theft Auto 5. Franklin, Michael i Trevor nie powiedzieli okazuje się ostatniego słowa.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieRoboty zabiorą nam pracę? Nie tak szybko – nawet Elon Musk zmienił zdanie