Pierwsze nominacje w 2005

Strona główna Aktualności

O autorze

W oficjalnym komunikacie prasowym Microsoft ogłosił przyznanie pierwszych tytułów MVP w roku 2005. Microsoft Most Valuable Professionals to starannie wyselekcjonowana grupa liderów społczeności (tak internetowych, jak i funkcjonujących offline) użytkowników technologii Microsoft, których wyjątkowa wiedza techniczna łączy się z pasją i chęcią dzielenia się nią z innymi. Obecnie, tytuły MVP posiada 2600 osób z 81 krajów - w tym, szesnastu Polaków.

Wkraczając w jedenasty rok funkcjonowania programu Microsoft MVP, kontynuujemy współpracę z najbardziej wyróżniającymi się ekspertami środowisk technicznych - powiedział Sean O'Driscoll, zarządzający w Microsoft programem MVP i społecznościami technicznymi. MVP stanowią inspirację dla nas wszystkich, dzieląc się swoją niesamowitą pasją do technologii z innymi - dodał.

Jednocześnie Microsoft ogłosił tegoroczny MVP Global Summit 2005 - zamkniętą konferencję z udziałem MVP oraz pracowników Microsoft (w tym dyrektorów korporacji - Steve'a Ballmera, Kevina Johnsona oraz Jima Allchina), która odbędzie się na przełomie września i października w Redmond w USA

© dobreprogramy
s