r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Pierwsze oprogramowanie na Steam

Strona główna Aktualności

Steam, czyli platforma cyfrowej dystrybucji gier firmy Valve, zgodnie z oczekiwaniami zaczęła sprzedawać oprogramowanie. W ramach nowej oferty sklepu pojawiła się pierwsza garść aplikacji, które w przeciągu najbliższego tygodnia w promocji zakupić można z 10-procentową zniżką. Oczywiście kolejne miesiące przyniosą bogatszą gamę produktów i wyjątkowych akcji. Czy Valve zwojuje coś na tym froncie dopiero pokaże czas.

Na początek w sklepie pojawiły się pakiet graficzny ArtRage Studio Pro, edytor do zdjęć CameraBag 2, oprogramowanie do robienia gier GameMaker: Studio, edytor grafiki trójwymiarowej 3D-Coat, znane doskonale fanom komputerowej rozrywki aplikacje do sprawdzania mocy zestawów PC 3DMark Vantage i 3DMark 11, a także Source Filmmaker, dzięki któremu miłośnicy produkcji opartych na technologii Source firmy Valve mogą pobawić się w reżyserów filmowych. Część z aplikacji korzysta z dobrodziejstw dostarczanych przez platformę — jak przechowywanie danych w chmurze, czy dzielenie się z innymi swymi wytworami w ramach Steam Workshop.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.