r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Pierwsze screeny Morro

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Kilka dni temu pisaliśmy o zbliżającym się wydaniu bezpłatnego programu antywirusowego Microsoftu o nazwie kodowej Morro. Teraz pojawiły się pierwsze screeny nowego produktu.

Morro aktualnie pozostaje w fazie wewnętrznych testów. Screeny udostępnił serwisowi Neowin anonimowy tester. Widać na nich ekran główny programu i postęp aktualizacji. Z tego, co można zaobserwować, program będzie oferował skanowanie w czasie rzeczywistym i na żądanie (pełne lub szybkie), a ochrona będzie dość podstawowa - dotyczyć będzie wirusów i złośliwego oprogramowania. Sam interfejs nie różni się znacząco od tego znanego z Windows Defender, ale pamiętajmy, że to bardzo wczesna wersja programu i interfejs może jeszcze ulec zmianie.

Morro ma zostać wydany jeszcze w tym roku. Nie wywołuje on jednak zbyt dużego entuzjazmu, zwłaszcza wśród konkurentów. Janice Chaffin, szef działu konsumenckiego firmy Symantec mówi, że Morro to zwyczajnie okrojona wersja wycofywanego z końcem czerwca OneCare. Dzisiaj użytkownicy potrzebują kompleksowych pakietów zabezpieczających - dodaje.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.