r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Pierwsze testy SP1 dla Windows 7 już wkrótce?

Strona główna Aktualności

Microsoft przygotowuje się do przeprowadzenia zewnętrznych testów pierwszego zbiorczego zestawu poprawek dla Windows 7. Jak zauważył Rafael Rivera na łamach bloga WithinWindows, usługa Windows Update rozpoczęła już dodawanie do rejestru systemowego kluczy kwalifikujących, które umożliwią wybranym użytkownikom Windows 7 zainstalowanie testowych wydań Service Pack 1.

Patrząc wstecz na historię publikacji zbiorczych zestawów poprawek Service Pack należy oczekiwać, że w tym roku Microsoft zdecyduje się na wydanie SP1 dla systemów Windows 7 oraz Windows Server 2008 R2. Zwykle pierwszy SP jest udostępniany użytkownikom końcowym rok po wydaniu danej wersji systemu, tak więc pierwszego zbiorczego zestawu poprawek dla Windows 7 należy oczekiwać na jesieni tego roku.

Testowe wydania SP1 beta powinny ujrzeć światło dzienne na przełomie drugiego i trzeciego kwartału. Obecność w rejestrze kluczy mających umożliwić pobranie paczek pozwala sądzić, że Microsoft chce wkrótce rozpocząć pierwsze testy w wąskim kręgu użytkowników - prawdopodobnie subskrybentów TechNet i innych podobnych programów.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.