r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Pierwszy Feature Pack dla Windows Vista

Strona główna Aktualności

Microsoft zdecydował się na bezprecedensowy w przypadku systemów klienckich krok i wydał aktualizację przeznaczoną dla wszystkich edycji Windows Vista z SP1 o nazwie Feature Pack for Wireless. Dodatek zapewnia wsparcie dla Bluetooth 2.1, interfejsu Unified Pairing oraz aktualizacji Windows Connect Now. Dostępny jest jedynie poprzez kanał dostawców sprzętu dla posiadaczy urządzeń wspierających powyższe standardy.

Krok jest ciekawy nie tyle ze względu na funkcjonalność - którą wykorzystają i tak wyłącznie posiadacze nowych, kompatybilnych urządzeń - ale dlatego, że dotychczas Microsoft nie wydawał Feature Packów dla klienckich wersji systemów. Były hotfixy, aktualizacje bezpieczeństwa, Service Packi, paczki typu rollup - ale nie Feature Packi. Te były normą jedynie w przypadku systemów serwerowych oraz aplikacji serwerowych. Wydanie pierwszej tego typu aktualizacji dla Visty może oznaczać, że pojawią się także kolejne - zapewniające systemowi nowe funkcje, które w przemycane były dotąd niemal wyłącznie przy okazji Service Packów.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.