r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Pierwszy Humble Bundle z grami na Androida

Strona główna Aktualności

O autorze

Kobieta o wielu talentach, użytkowniczka OS X kochająca fotografię, kuchnię wschodnią, ciężką muzykę i poprawną polszczyznę.

Już można kupić kolejny pakiet gier Humble Bundle, za który można zapłacić ile się chce, a pieniądze można samemu rozdysponować między dwie organizacje charytatywne i deweloperów poszczególnych gier. Tym razem pakiet jest wyjątkowy, gdyż po raz pierwszy znajdą się w nim gry dla Androida.

W skład Humble Bundle tradycyjnie wchodzi kilka gier pochodzących z niezależnych studiów. Gry są dostępne dla Linuksa, Mac OS X i Windowsa, i nie są zabezpieczone z użyciem DRM. Tym razem po raz pierwszy na liście wspieranych platform znajduje się również system mobilny — Android. Oznacza to, że kupione gry można uruchomić na dowolnej ze wspieranych platform.

W paczce znajdzie się strategiczna pozycja Anomaly: Warzone Earth, Osmos odbywający się w świecie organizmów jednokomórkowych, oraz platformowy EDGE. Wszyscy, którzy przeznaczą na Humble Bundle więcej, niż wyniesie średnia kwota (w chwili pisania tego tekstu wynosi ona niecałe 6 dolarów), otrzymają również ciekawą logiczno-konstruktorską grę World of Goo. Na zdobycie pakietu gier dla Androida pozostało jeszcze 13 dni. Przed podjęciem decyzji warto sprawdzić, czy na posiadanym urządzeniu da się uruchomić wersje demonstracyjne gier.

r   e   k   l   a   m   a

Humble Bundle dla Androida jest kolejnym dowodem na to, że urządzenia przenośne wkraczają do ekosystemu rozrywki elektronicznej i stają się, poza telefonami i furtkami do Internetu, również centrami multimedialnymi i konsolami do gier. Teraz są również motywacją do otwarcia portfela i wsparcia Electronic Frontier Foundation — obrońców praw internautów w cyfrowym świecie — oraz Child's Play — organizacji wspierającej szpitale dziecięce na całym świecie.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.