r   e   k   l   a   m   a
reklama

Pierwszy epizod The Wolf Among Us za darmo na Xbox Live

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Telltale Games, mistrzowie gier przygodowych w odcinkach, którzy pracują obecnie nad seriami czerpiącymi wątki ze świata Borderlands oraz serialu Gra o tron, po raz kolejny mają prezent dla fanów na Gwiazdkę. W zeszłym roku udostępnili za darmo pierwszy odcinek The Walking Dead, a teraz z Xbox Live można pobrać sobie na Xboksa 360 bezpłatnie pierwszą część The Wolf Among Us, robionego na bazie komiksów Fables.

To premierowy odcinek serii rozpisanej ponownie na 5 epizodów, w której decyzje gracza mają potem odzwierciedlenie w wydarzeniach przedstawianych w kolejnych odsłonach opowieści. Telltale ukazuje tutaj dorosłą wizję postaci z bajek i legend, a główny bohater to nie kto inny jak Bigby Wolf, czyli zły wilk w ludzkiej skórze, niegdyś postrach wszystkich, teraz pilnujący porządku w mieście zamieszkałym przez jemu podobnych bohaterów. Darmowy obecnie produkt został ciepło przyjęty przez krytyków.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSzef Wykopu o cenzurze w Internecie: Czujemy się zmuszeni do ucieczki z Unii