Pierwszy konkurs Shared Source

Strona główna Aktualności

O autorze

WindowsForDevices.com wraz z Mobile and Embedded Devices (MED) Group z Microsoftu ogłosili konkurs na aplikację dla Windows CE wykorzystującą komponenty udostępnione na licencji Shared Source.

Te komponenty to sterownik kamery internetowej oraz sterownik urządzenia typu DVR nagrywającego obraz na twardy dysk. Uczestnicy otrzymają 120-dniową wersję Windows CE. Należy zaznaczyć, że kod źródłowy Windows CE także jest dostępny na zasadach Shared Source. Konkurs kończy się 28 lipca. Ogłoszenie wyników nastąpi 15 sierpnia. Główna nagroda to zestaw Ultimate Xbox 360 o wartości 2 500 dolarów, składający się z Xboxa 360, 34-calowego telewizora HDTV, pięciu gier na Xboxa do wyboru, akcesoriów dla czterech graczy oraz innych dodatków. Nagrodą za trzy pierwsze miejsca są konsole Xbox 360. Proponowane tematy konkursowe to m.in. ochrona obiektów, gry, sterowanie robotem i rozpoznawanie twarzy.

Windows CE to system czasu rzeczywistego zoptymalizowany dla urządzeń przenośnych. Jest modułowy i stanowi bazę m.in. dla Windows Mobile.

Strona konkursu

© dobreprogramy
s