r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Pierwszy polski serwer Minecraft w chmurze Microsoft Azure #prasówka

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Macro Games, właściciel portalu MyCraft.pl zdecydował się umieścić pierwszy polski dedykowany serwer Minecraft na platformie Microsoft Azure. W ramach projektu został uruchomiony także serwis skupiający społeczność graczy Minecraft.

MyCraft.pl pozwala śledzić nowości dotyczące gry oraz prowadzić dyskusje i integrować się z innymi użytkownika społeczności. Wkrótce zostaną zaimplementowane nowe funkcje pozwalające na dzielenie się statystykami z gry oraz możliwość zarządzania swoimi osiągnięciami z poszczególnych serwerów.

Dedykowany szybki serwer do sieciowej gry w Minecraft oferuje tradycyjny tryb rozgrywki, skupiający się wokół pierwotnych założeń twórców gry. Jest on reinkarnacją jednego z pierwszych tego typu serwerów w Polsce. Skupia on wszystkich graczy, których zamiłowanie do Minecrafta nie przeminęło oraz tych, którzy nie mieli wcześniej z nim styczności.

r   e   k   l   a   m   a

W przyszłości zostaną uruchomione nowe serwery oparte o innowacyjne tryby rozgrywki, możliwość indywidualnej rywalizacji oraz inne funkcjonalności. Będą one podzielone również ze względu na wiek jak i poziom rywalizacji. Każdy znajdzie coś dla siebie. Zarówno fani gier logicznych, społecznościowych, walk czy zręcznościowych, ale również najmłodsi dla których mini gry będą mieć walory przede wszystkim edukacyjne.

© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.