r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Pierwszy z filmów o Wiedźminie w reżyserii Bagińskiego trafi do kin już za dwa lata

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Prawne zawirowania dotyczące ewentualnego powstania nowego filmowego Wiedźmina, o których pisaliśmy wcześniej, nie zniechęciły studia Platige Films. Potwierdzona została informacja, że wyreżyserowany przez Tomasza Bagińskiego film, którego głównym bohaterem będzie Geralt z Rivii, powstanie i pojawi się w kinach prawdopodobnie za dwa lata.

Nie jest jasne, czy udało się z CD Projektem wynegocjować prawo do używania nazwy „The Witcher”. Lepiej rokuje natomiast profesjonalny zespół, który zajmie się realizacją produkcji – w jego składzie znajdą się między innymi ludzie odpowiedzialni za serię „Mumia” czy serial „Graceland”. Fabuła filmu mającego ujrzeć światło dzienne w 2017 roku zostanie oparta na opowiadaniach Sapkowskiego i ma stanowić początek całej serii filmów o Wiedźminie.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.