r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Pierwszy zwiastun The Dwarves, taktycznego RPG osadzonego w świecie popularnej sagi fantasy

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Pojawił się pierwszy zwiastun komputerowej gry RPG zatytułowanej The Dwarves. Wypada on całkiem interesująco, między innymi dlatego, że twórcy gry, niemieckie KING Art Games, oprócz zdobywania doświadczenia i rozwijania umiejętności postaci, położyli nacisk na taktyczny aspekt potyczek z wrogami.

Można się spodziewać, że The Dwarves będzie także oferowało interesującą fabułę. Gra jest bowiem oparta na Die Zwerge – zapoczątkowanej w 2009 roku serii fantasy autorstwa niemieckiego pisarza Markusa Heitza, która przyniosła mu całkiem sporą popularność. Opowiada ona historię wychowanej przez ludzi krasnoludzkiej sieroty, Tungdila Goldhanda. Konkretna data premiery The Dwarves nie jest jeszcze znana, twórcy deklarują jednak, że nastąpi ona w przyszłym roku.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.