Pika Website Builder 1.0

Strona główna Windows Programowanie Tworzenie stron i aplikacji internetowych
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Pika Website Builder to bardzo proste w obsłudze narzędzie, które oferuje możliwość tworzenia i zapisywania stron internetowych za pomocą języka HTML.

Narzędzie charakteryzuje się intuicyjnym i przejrzystym interfejsem użytkownika, który otrzymuje szereg niezbędnych opcji pozwalających na zaprojektowanie i udostępnienie witryny sieciowej. Dzięki licznym szablonom udostępnionym przez autorów programu Pika Website Builder można rozpocząć tworzenie strony bez konieczności projektowania szaty graficznej.

Pika Website Builder pozwala na opublikowanie swojej WWW za pośrednictwem jednego przycisku. Dodatkowo warto zaznaczyć, że strony internetowe stworzone przy użyciu tego programu są kompatybilne z najpopularniejszymi przeglądarkami, takimi jak Firefox, Chrome czy Internet Explorer.

Bardziej zaawansowanych użytkowników z pewnością ucieszy fakt, że Pika Website Builder obsługuje technologię SEO. Dzięki jej wykorzystaniu, naszą stronę internetową będzie łatwiej znaleźć w Google czy innych wyszukiwarkach.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!