r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Pika Website Builder 1.0

Strona główna Windows Programowanie Tworzenie stron i aplikacji internetowych

Pika Website Builder to bardzo proste w obsłudze narzędzie, które oferuje możliwość tworzenia i zapisywania stron internetowych za pomocą języka HTML.

Narzędzie charakteryzuje się intuicyjnym i przejrzystym interfejsem użytkownika, który otrzymuje szereg niezbędnych opcji pozwalających na zaprojektowanie i udostępnienie witryny sieciowej. Dzięki licznym szablonom udostępnionym przez autorów programu Pika Website Builder można rozpocząć tworzenie strony bez konieczności projektowania szaty graficznej.

r   e   k   l   a   m   a

Pika Website Builder pozwala na opublikowanie swojej WWW za pośrednictwem jednego przycisku. Dodatkowo warto zaznaczyć, że strony internetowe stworzone przy użyciu tego programu są kompatybilne z najpopularniejszymi przeglądarkami, takimi jak Firefox, Chrome czy Internet Explorer.

Bardziej zaawansowanych użytkowników z pewnością ucieszy fakt, że Pika Website Builder obsługuje technologię SEO. Dzięki jej wykorzystaniu, naszą stronę internetową będzie łatwiej znaleźć w Google czy innych wyszukiwarkach.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.