Pikazo 3.2.0

Strona główna Android Grafika i fotografia Obróbka zdjęć i efekty
Pobierz program
lub zeskanuj:

Pikazo to nietypowa aplikacja graficzna, która zamienia nasze zdjęcia w małe dzieła sztuki. Nie robi tego jednak za pomocą prostych filtrów, a wykorzystuje sieci neutronowe, które mają wzmocnić doznanie pracy wykonanej przez człowieka.

Cały proces dzieli się na trzy etapy. W pierwszym wybieramy zdjęcie, które chcemy przerobić. Następnie decydujemy się na jeden z 8 gotowych styli, bądź też zlecamy stworzenie nowego. Gdy już zdecydujemy się na któryś, zdjęcie jest przekazywane do przerobienia.

Etap ten wymaga jednak cierpliwości, a sam proces trwa od kilku do kilkunastu minut. Jak zastrzegają autorzy jego efektem może być zarówno dzieło sztuki jak i brak efektu, sami nie do końca rozumiejąc dlaczego tak się dzieje.

Pracę końcową zapiszemy w urządzeniu, bądź też wyślemy do galerii aplikacji by pochwalić się przed innymi użytkownikami. Niestety Pikazo nie posiada wersji testowej. Aby się z nią zapoznać musimy zdecydować się na zakup.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Nie tylko Prisma. Aplikacje, które zamienią fotkę w sztukę i działają też na Androidzie

12
11.07.2016  •  Adam Golański

Prisma dostępna jest obecnie tylko na urządzenia z systemem iOS 8+. W bliżej nieokreślonej przyszłości pojawić ma się wersja na Androida. Jeśli nie macie iPhone’a, a macie zapędy do transformowania swoich fotografii, możemy polecić Wam kilka podobnych do Prismy narzędzi, które również przynoszą ciekawe wizualnie efekty. Pikazo Dla Pikazo wszystko jest sztuką – mówią autorzy. Ta mobilna aplikacja może nie zdobyła takiego rozgłosu jak Prisma, ale podobnie jak ona wykorzystuje sieci neuronowe do symulowania sposobów, w jakie mózg może widzieć i przetwarzać obrazy. Efekty są albo bardzo ciekawe,…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieBrzydkie podróbki figurek z PRL-u. Jest człowiek, który ma ich pokaźną kolekcję