Pin to 8 Pin to 8 2.2

Strona główna Windows Akcesoria Rozszerzenia i powłoki pulpitu
Po​bierz program
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Pin to 8 to niewielkie narzędzie, które pozwala na przypięcie dowolnego elementu do paska zadań oraz ekranu startowego w systemie Windows 8. Teraz oprócz skrótów do najczęściej używanych programów i folderów, na ekranie startowym możemy umieścić kafelek reprezentujący m.in. plik tekstowy, z którego często korzystamy. Obok niego może znaleźć się także plik graficzny, nad którym właśnie pracujemy lub film, który zamierzamy obejrzeć.

Dzięki temu prostemu programowi unikniemy konieczności przełączenia się do pulpitu, aby otworzyć interesujący nas dokument czy grafikę. Dla wielu takie rozwiązanie może być bardzo wygodne, zwłaszcza jeśli dokumenty, nad którymi często pracują porozrzucane są po różnych folderach na komputerze. Dostępna jest też opcja dodania specjalnej funkcji do menu kontekstowego, która dodaje wybrany, dowolny plik do ekranu startowego. Nie musimy już wtedy korzystać bezpośrednio z programu.

Pin to 8 to aplikacja nie wymagająca instalacji w systemie i gotowa do użycia tuż po pobraniu. Niestety na chwilę obecną nie posiada polskiej wersji językowej, jednak jej obsługa jest na tyle prosta i intuicyjna, że problemów z nią nie powinni mieć nawet mniej doświadczeni użytkownicy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!