r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

PinPark 0.18

Strona główna Android Podróże i transport Inne aplikacje dla kierowców

PinPark to aplikacja ułatwiająca odnalezienie zaparkowanego samochodu. W PinPark można wykorzystać współrzędne GPS, dodać do nich zdjęcie miejsca parkingowego, a także notatki i oznaczenie piętra, jeśli auto zostaje na parkingu piętrowym. Można także udostępnić współrzędne innym.

Galeria programu

Aplikacja po uruchomieniu prezentuje mapę i daje możliwość zapisania miejsca parkowania, wraz z dodatkowymi informacjami i zdjęciem. Historię parkowania można obejrzeć na liście, można też powiększyć galerię zdjęć przypisanych do miejsca parkowania o kolejne (na przykład zdjęcie oznaczenia na słupku parkingu podziemnego i zdjęcie wyjścia). Oznaczone współrzędne będą widoczne na mapie, można też włączyć nawigację w ich kierunku w zewnętrznej aplikacji (na przykład Google Maps).

Przy parkowaniu można zapisać notatkę oraz ustawić przypomnienie, na przykład gdy zajdzie potrzeba opłacenia dalszego pobytu lub przestawienia samochodu. Aplikacja jest całkowicie darmowa.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Aplikacje dla kierowców cz. 4 – parkowanie i opłaty

14
OPROGRAMOWANIE 28.01.2016 | Anna Rymsza

Parkowanie to kolejna bardzo ważna część życia kierowców i póki co niewiele samochodów może to zrobić za nas. Smartfony mogą pomóc w tym na wiele sposobów. Trzeba znaleźć miejsce Parkopedia – encyklopedia parkingów W poszukiwaniu parkingu Parkopedia jest narzędziem niezwykle pomocnym. W aplikacji znajdziemy bazę parkingów (nie licząc miejsc na ulicach, na których można zaparkować), wraz z liczbą miejsc, cenami i często także ocenami innych użytkowników. Aplikacje pozwalają znaleźć parkingi w najbliższej okolicy na podstawie wskazań GPS-u telefonu, a także w pobliżu adresu wpisanego do…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.