Pingus na weekend

Strona główna Aktualności

O autorze

Wraz z nadchodzącym weekendem, w naszej rubryce "Gra na weekend" pojawia się Pingus - zabawna gra logiczna oparta na słynnych Lemmingach. Na pozór prosta, w rzeczywistości wymagająca od gracza dużego refleksu i logicznego myślenia.

Podstawowym zadaniem jest doprowadzenie grupy sympatycznych pingwinków do konkretnego miejsca docelowego. Czynność ta jest powtarzana na każdej kolejnej planszy, jednakże plan i sposób na dotarcie w wyznaczone miejsce zmienia się za każdym razem.

Pingwiny uzbrojone są w młoty pneumatyczne, spadochrony, umiejętności latania, skakania oraz inne, pomysłowe wspomagacze. Gra posiada 22 układy, dodatkowe plansze oraz edytor poziomów. Mimo wielu wydań Pingusa, począwszy od 1998 roku, w dalszym ciągu cieszy się on wysokim uznaniem wśród graczy po dziś dzień.

Grę Pingus można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Logiczne.

Zapraszamy do zabawy.

Ponadto, każdego zainteresowanego kolejnymi wydarzeniami z życia vortalowego Pirata, odsyłamy do działu Tydzień z Piratem ;-).

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieDetroit: Become Human będzie najważniejszą premierą maja. Już graliśmy