reklama

Pinnacle Game Profiler 9.0.0.333

Strona główna Windows Narzędzia Inne narzędzia
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Pinnacle Game Profiler to aplikacja przeznaczona dla graczy, ze szczególnym uwzględnieniem fanów nieco starszych produkcji. Za jej pomocą możemy oddać się rozgrywce używając gamepada, nawet w przypadku gier nie obsługujących innych kontrolerów poza klawiaturą i myszą.

Program jest kompatybilny z raczej każdym gamepadem, wliczając w to pady od konsol Xbox 360, Playstation 4, Wii itp. W przeciwieństwie do innych aplikacji tego typu, działanie programu nie ogranicza się do "mapowania" klawiszy, ale podłączenia się pod kod gry. Dzięki temu zabiegowi, możliwe jest precyzyjne sterowanie za pomocą np. sticka nawet w przypadku gier, które nie posiadają żadnego wsparcia dla takich kontrolerów.

Do każdej gry możemy stworzyć własny profil, ale zdecydowanie najłatwiej jest skorzystać z bogatej listy profili do setek gier dostępnej na stronie producenta. Po wybraniu profila i ewentualnie kontrolera, wystarczy po prostu uruchomić grę z poziomu Pinnacle Game Profiler. Program automatycznie wykrywa pliki wykonawcze obsługiwanych gier, w tym także produkcji zakupionych na platformie Steam.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.
© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
YourChef   2 #2 03.04.2018 11:15

Małe sprostowanie znam przyczynę tego dlaczego nie chciał mi się uruchomić program Pinnacle Game Profiler, otóż jak się okazało winą był antywirus od Netii. Nic nie dawało, że dodałem program Pinnacle Game Profiler do wyjątków we wspomnianym antywirusie. Dopiero gdy usunąłem go całkowicie, to jest ok na obu komputerach. Także zwracam Honor programowi Pinnacle Game Profiler.

Autor edytował komentarz w dniu: 03.04.2018 11:18
YourChef   2 #1 12.03.2018 16:22

Gówniany program, nie polecam! Kupiłem jakiś czas temu jak był w promocji z oficjalnego źródła czyli z ich strony pinnaclegameprofiler.com/purchase wpierw działał ok, ale po przeinstalowaniu systemu już od tego czasu mi nie działa, sprawdzałem na obu komputerach! Ładuje się niby, ale ikonki w zasobniku po chwili nie ma, nie polecam!

Autor edytował komentarz w dniu: 12.03.2018 16:23
reklama