r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Pinnacle Game Profiler 9.0.0.333

Strona główna Windows Narzędzia Inne narzędzia
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Pinnacle Game Profiler to aplikacja przeznaczona dla graczy, ze szczególnym uwzględnieniem fanów nieco starszych produkcji. Za jej pomocą możemy oddać się rozgrywce używając gamepada, nawet w przypadku gier nie obsługujących innych kontrolerów poza klawiaturą i myszą.

Galeria programu

Program jest kompatybilny z raczej każdym gamepadem, wliczając w to pady od konsol Xbox 360, Playstation 4, Wii itp. W przeciwieństwie do innych aplikacji tego typu, działanie programu nie ogranicza się do "mapowania" klawiszy, ale podłączenia się pod kod gry. Dzięki temu zabiegowi, możliwe jest precyzyjne sterowanie za pomocą np. sticka nawet w przypadku gier, które nie posiadają żadnego wsparcia dla takich kontrolerów.

Do każdej gry możemy stworzyć własny profil, ale zdecydowanie najłatwiej jest skorzystać z bogatej listy profili do setek gier dostępnej na stronie producenta. Po wybraniu profila i ewentualnie kontrolera, wystarczy po prostu uruchomić grę z poziomu Pinnacle Game Profiler. Program automatycznie wykrywa pliki wykonawcze obsługiwanych gier, w tym także produkcji zakupionych na platformie Steam.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.