r   e   k   l   a   m   a
reklama

Pionierzy Technologii IT - czwarta odsłona

Strona główna Aktualności

O autorze

Pionierzy Technologii IT - pod tym hasłem organizowany jest w Krakowie cykl spotkań podczas których studenci kierunków informatycznych będą mogli spotkać się z ekspertami z lokalnych firm IT. W ubiegłym roku odbyły się dwa pierwsze spotkanie IMS - Przyszłość Telekomunikacji oraz Life goes mobile, w lutym bieżącego roku odbyło się trzecie spotkanie Dawn of the Grid computing era, teraz zapraszamy na kolejne pt. "FAST Enterprise Search Engine - efektywne wyszukiwanie".

Pomysłodawcą spotkań jest niezależna organizacja Inicjatywa IT w Krakowie, której celem jest integracja, promowanie i rozwój społeczności informatycznej w regionie krakowskim. Główne cele spotkań to zapoznanie przede wszystkim studentów, ale i osób już aktywnych zawodowo, z profesjonalnym podejściem do technologii w firmach IT, a także umożliwienie im bezpośredniego kontaktu z ekspertami pracującymi w takich firmach.

Temat "FAST Enterprise Search Engine - efektywne wyszukiwanie" zaprezentuje firma Making Waves. Spotkanie odbędzie się 27 marca 2007 o godzinie 17:30 w sali wykładowej na terenie Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie - na Wydziale Odlewnictwa AGH, ul. Reymonta 23. Udział w impreznie jest bezpłatny należy jedynie uprzednio dokonać rezerwacji.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNajsłynniejsze kanały na YouTubie. W Polsce często nieznane