r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Piosenka za dolara

Strona główna Aktualności

Firma Apple Computers przedłużyła umowę na sprzedaż muzyki w sieci z czterema największymi wytwórniami muzycznymi: Universal, Warner Music, EMI oraz Sony BMG.

Apple będzie sprzedawać każdy utwór za pośrednictwem oprogramowania iTunes. Za pobranie jednej piosenki brytyjscy oraz amerykańscy internauci będą musieli zapłacić odpowiednio 79 pensów lub 99 centów. Koncerny muzyczne przez wiele miesięcy walczyły o wprowadzenie zmian w dotychczasowej polityce cenowej cyfrowej sprzedaży. Warner, EMI i Sony chciały podwyższyć stawki dla nowości i obniżyć ceny "starszych" utworów. Ostatecznie jednak ustalone zostały sztywne ramy cenowe za dany utwór.

Producent oprogramowania iTunes posiada 80% udziałów w rynku i jest jak dotąd najważniejszym graczem w segmencie muzyki on-line. Sukces tego oprogramowania zasadniczo wpłynął na bardzo dobre wyniki sprzedaży przenośnych odtwarzaczy iPod, produkowanych przez koncern Apple.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.