Piosenki dla dzieci po polsku Piosenki dla dzieci po polsku 2.46.20122

Strona główna Android Gry Dla dzieci
Pobierz program
lub zeskanuj:

Piosenki dla dzieci po polsku to w pełni darmowa aplikacja, dzięki której łatwiej nam będzie ukołysać swoje pociechy do snu (oczywiście można z niej skorzystać także w wielu innych sytuacjach).

Działa w trybie offline

Przed rozpoczęciem pobierania warto mieć na uwadze fakt, że narzędzie działa bez dostępu do sieci. Nie musimy więc być online, by móc uruchomić zarówno kołysanki, jak i innego rodzaju utwory. Co ciekawe, poza nimi aplikacja oferuje także kolorowe zdjęcia i ilustracje do każdej piosenki, które możemy pokazać dziecku w trakcie słuchania. O tym, jak długo ma być odtwarzany dany utwór zadecydujemy sami, robiąc użytek z wbudowanego wyłącznika czasowego.

Jakie utwory?

Piosenki dla dzieci po polsku adresowane są do dzieci, które ukończyły pierwszy rok życia, ale nie rozpoczęły jeszcze edukacji szkolnej. Będą one mogły posłuchać takich klasyków, jak np. Kotki Dwa, Jesteśmy Jagódki, Pieski Małe Dwa, Wlazł Kotek Na Płotek, Była Sobie Żabka Mała Re Re Kum Kum, Szczotka, Pasta – Myję zęby, Witaminki, Puszek Okruszek i Cztery Słonie, Zielone Słonie.

Najważniejsze cechy:

  • darmowa aplikacja z piosenkami dla dzieci
  • zawiera kultowe utwory
  • bardzo czytelny interfejs użytkownika
  • łatwe i szybkie wybieranie nowych kawałków
  • za darmo (działa bez dostępu do internetu)

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!