Piper 1.0

Strona główna Windows Gry Logiczne i karciane
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Logiczna gra 3D polegająca na przepuszczeniu białej bili przez zakręcony rurociąg wprost do przygotowanej u dołu planszy urny.

Najważniejsze jest to, by opracowanie kompletnego toru przelotu kuli odbyło się przy jak najmniejszej ilości ruchów. Na początku każdego układu elementy układanki rozrzucone są bezładnie i chaotycznie w obszarze sześcianu stanowiącego pole gry. Przy pomocy myszki ustawiamy odpowiednią perspektywę widoku, a następnie ustalamy w którą stronę i w jakiej kolejności przesuwać poszczególne segmenty.

Gra wyrabia umiejętności planowania, zdolności organizacyjne oraz zmysł wyobraźni przestrzennej.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
zgrywus4   1 #3 25.12.2010 12:31

Niezła ta gra; jednak z logicznych, to najfajniejsza jaką znalazłem jest ta: http://www.gry-24.pl/gry-dla-dzieci/gra-top-figures - należy w niej usuwać maksymalną możliwą liczbę elementów konstrukcji, aby jej górna część cały czas znajdowała się ponad powierzchnią wody.

  #2 07.12.2010 09:44

A jak wyłączyć dźwięk (muzykę) w tej grze?

Degorman12   2 #1 06.12.2010 17:59

Ciekawa ale niektóre poziomy są naprawde trudne. I to wszystko przez ograniczenie ruchów.